Wniosek o udostępnianie informacji publicznych

Co zrobić, kiedy informacji, których szukasz, nie ma w Biuletynie?

Prosimy sporządzić wniosek o udostępnienie informacji publicznej. Dla ułatwienia można skorzystać ze wzoru wniosku zamieszczonego w załączniku na dole strony i przesłać go drogą elektroniczną lub pocztą.
Jak tylko przygotujemy poszukiwane dane, odpowiemy na wniosek elektronicznie lub listownie (formę odpowiedzi określa wnioskodawca w składanym wniosku).

Przed wysłaniem wniosku o udostępnienie informacji publicznej uprzejmie prosimy o zapoznanie się z Ustawą z 6 września 2001 roku o dostępie do informacji publicznej  oraz Ustawą z dnia 5 czerwca 1998 roku o samorządzie województwa

Adres e-mail: sekretariat@spk.wrotapodlasia.pl jest ogólnym adresem administracyjnym BIP Suwalskiego Parku Krajobrazowego.

Wnioski o informację publiczną prosimy kierować pod adres: sekretariat@spk.wrotapodlasia.pl

Prosimy kierować pod ten adres jedynie wnioski o informacje publiczne dotyczące spraw, którymi zajmuje się Suwalski Park Krajobrazowy.
 

Zwracamy uwagę, że: zgodnie z art. 10. ustęp 1. ustawy z 6 września 2001 roku o dostępie do informacji publicznej:  Informacja publiczna, która nie została udostępniona w Biuletynie Informacji Publicznej, jest udostępniana na wniosek.

 

Metryka strony

Udostępniający: SPK

Wytwarzający/odpowiadający: SPK

Data wytworzenia: 2020-03-24

Wprowadzający: Marcin Sznel

Data wprowadzenia: 2009-12-17

Modyfikujący: Marcin Sznel

Data modyfikacji: 2020-03-24

Opublikował: Marcin Sznel

Data publikacji: 2009-12-17